ילדה קטנה הלכה קילומטר וחצי בשלג עמוק עם הכלב שלה על גבה כדי להביא אותו לוטרינר

זה תמיד מעורר השראה לראות מה בני אדם יעשו עבור הכלבים שלהם. חיות המחמד שלנו תמיד נאמנות אלינו, אז זה רק טבעי שאנחנו נחזיר להם ונדאג לכל מה שהם צריכים.
זה אפילו יותר מעורר השראה כשזה ילד שעוזר לכלב. וזה היה מקרה עבור ילדה קטנה אחת שהראתה לב ענק, חמלה ומחשבה מהירה כאשר הכלב שלה היה חולה.
וטרינר בשם אוגון אוזטרוק היה בכפר בטורקיה ובדק פרה, כך לפי אתרהדודו . אבל הביקור קיבל תפנית לא צפויה כאשר קיבל לידיו מטופל בלי תור.
בדיוק כשעמד לעזוב את הכפר, הוא ראה ילדה קטנה רצה לכיוונו, מפלסת דרכה בשלג הכבד - כשהיא סוחבת על גבה את הכלב החולה.
מסתבר שהייתה שמועה שהוטרינר היה בכפר - וסמרה טורקוז בת ה 8 ניצלה את ההזדמנות כדי להביא את הכלב שלה, פאמוק, לקבלת טפיול רפואי.
"כשראיתי אותם לראשונה הייתי מופתע ונרגש", אמר הוטרינר אוגון. "היא עטפה את הכלב שלה וסחבה אותו אלי על הגב שלה".
נרגש מהפעולה של הילדה, הוטרינר החליט לבדוק את הכלב. למרבה המזל האבחון היה זיהום קל בעור. הוא נתן לפאמוק תרופה, ולפי הדיווחים הכלב חזר לעצמ ומצבו טוב.
ומה שעוד יותר יפה בכל הסיפור - אוגון טיפל בכלב בחינם. הוא פשוט כל כך התרגש מהמאמץ של סמרה שרק רצתה לטפל בכלב שלה.
"זה שימח אותי מאוד לראות ילדה בת 8 מתנהגת ככה לכלב שלה. יש לה לב מדהים", אמר אוגון.
"העובדה שמישהי כל כך צעירה מפגינה כזו התנהגות נותנת תקווה לאנושות. עם כל מה שקורה בעולם, עדיין ישנה תקווה. סמרה הראתה לכולנו שהאמת היחידה בעולם היא אהבה".
פשוט מחמם את הלב - וטרינר וילדה מתנהגת בחוסר אנוכיות, ושמים את הבריאות של הכלב לפני הכל.אנחנו מסכימים עם אוגון - זה נתן לנו תקווה. אל תשכחו לשתף את הסיפור הנפלא הזה עם החברים והמשפחה שלכם.

מוצרים מהחנות שלנו

עוד כתבות בשבילך